Obfite i bolesne miesiączki po porodach

Dzień dobry, Mam dość krepujacy problem. Jestem mama dwojki dzieci. Po drugim porodzie w 2013 roku zaczelam miec problemy podczas miesiaczki. Dwa pierwsze dni sa po prostu meczarnia, do tego stopnia, ze nie moge wyjsc z domu. Problemem jest bardzo obfita miesiaczka i bardzo duze ( wielkosci sliwki) skrzepy. Czasami mam wrazenie jak wtedy kiedy rodzilam lozysko. Praktycznie co 15 min musze uciekac do toalety. Po dwoch dniach i przez reszte miesiaczki wszystko wraca do normy. Jaka jest przyczyn

Aleksander Ropielewski

Bez badania ginekologicznego i USG nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję kontakt z ginekologiem.