Obfite i przedłużające się krwawienie a prawdopodobieństwo poronienia

6.12 miałam miesiączkę. Kolejną miała miec po 24 dniach ale nie dostałam Cały ten czas bolał mnie brzuch tak jakbym miała dostać okres. 23.01 dostałam silne bóle i mocne krwawienie które trwa dalej. Dziś po badaniu USG lekarz stwierdził że mogło to być poronienie. Stwierdził, że ma grubą śluzówkę macicy, dostałam skier. na zabieg łyżecz. Czy mogło to być poronienie i czy zabieg, na który zostałam skierowana jest naprawdę konieczny?...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie mam możliwości dokonania badania ale powyższy scenariusz jest zapewne możliwy. Zalecam zastosowanie się do rad ginekologa. Pozdrawiam