Obfite krwawienia a staranie się o dziecko
Witam, mój cykl trwa 30-33 dni, ostatni okres powinien wystąpić najpóźniej 21.01.2014 jednak pojawił się 31.01.2014 i trwała 11 dni tj do 09.02.2014! Dość obficie krwawiłam. Zadziwił mnie fakt, że kolejny okres dostałam 15.02.2014 r. i wygląda to jak zwyczajna miesiączka. Od 2,5 m-ca łykam kwas foliowy, bo od 16.09.2013 staram się o dziecko. Ostatnio u ginekologa byłam 09.01.2014 i USG macicy nie wykazało nic nieprawidłowego, wg lekarza byłam chwilę po owulacji. Co się ze mną dzieje? Mam 29 lat

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane nieregularne krwawienia najpewniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych. Sugeruję ponowną konsultację ginekologiczną.