Obfite krwawienia i podwyższona temperatura a możliwość ciąży

Witam mam mam 21dni temperature w pochwie powyzej 37 dwa dni opoznil mi sie okres dzis dostalam i nadal mam temperature u37.1czy jestem w ciazy ale to obfite krwawienie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.