Obfite krwawienia po założeniu wkładki domacicznej

witam, prosze o odpowiedz ,załozyłam wkladke cooper t 380 około 1,5 roku temu, mialam miesiaczki bardzo obfite az do dzisiaj, dosc ze sie opózniła to jest barzdo skąpa, prawie jak dziwne upławy ,stad moje pytanie czy tak moze tez sie dziac przy wkładkach zwykłych, czeka na odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe objawy wymagają badania lekarskiego. Przez internet jest także nie możliwe dopytanie się o większą ilość informacji, niezbędnych w procesie diagnostycznym. Proponuję udać się do ginekologa.