Obfite krwawienie a przyjmowanie Orgametril i Cyclonamine

Witam, ok 3 tygodnie temu dostałam krwotocznej miesiączki, na opanowanie krwawienia dostałam Orgametril 2 razy dziennie przez 10 dni oraz Cyclonamine. Krwawienie po 5 dniach ustało. Po 5 dniach od odstawienia leku dostałam miesiączki znowu b.obfitej. Ponownie zalecono mi Cyclonaminę oraz Orgametril od 5 dnia cyklu do 25 ( 2 razy dziennie), biorę już 6 dzień i dziś pojawiło się obfite plamienie żywą krwią. Czy to dopuszczalna reakcja organizmu?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaka jest pełna sytuja kliniczna, z czego wynikaja obfite miesiączki dlatego nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie i jedyne co moge doradizć to kontakt z ginekologiem.