Obfite krwawienie i ból brzucha 10 miesięcy po urodzeniu dziecka

Witam 10 miesiecy temu urodzilam dziecko od wczoraj mam okres dzisiaj rano zaczeło sie krwawienie dosc obfite do tego ból w podbrzuszu czy to normalne

Witam
pierwsza miesiączka po ciąży może być obfita i bolesna.
Jednak jeżeli ból będzie bardzo silny i obfite krwawienie miesiączkowe nie ustąpi po 2-3 dniach, proszę zgłosić się do ginekologa. Należałoby wykonać kontrolne badanie USG.

pozdrawiam