Obfite krwawienie i uszkodzona szyjka macicy

witam w dniu wczorajszym udalam sie do ginekologa poniewaz dostałam plamienia miesiączke mam reguralnie co 28-30 dni ostatnia rozpoczęła się 24 grudnia pomyślałam że coś się dzieje nie tak lekarz stwierdził że mam uszkodzoną szyjkę macicy dziś krwawinie się nasiliło obecnie wygląda jak obfita miesiączka czy to jest normalne . Podczas badania usg pani dr zaznaczyła że nie jest to krwawienie z macicy ani z jajników. Czy to możliwe że z szyjki mogę tak mocno krwawić Proszę o odpowiedz

Małgorzata Panek

Krwawienie może być związane z uszkodzeniem szyjki macicy. W przypadku nasilonego krwawienia, proszę ponownie zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam