Obfite krwawienie i zawroty głowy a poronienie

Witam, dwa dni temu dostałam bardzo obfitego krwawienia(termin miesiączki za dwa tygodnie),krwawienie pojawiło się nagle i bardzo silnie po chwili zrobiło mi się strasznie niedobrze przez co zaczęłam zwracać i bardzo kręciło mi się w głowie do tego stopnia że nie mogłam dotrzeć na kanapę o własnych siłach.Od kilku tygodni codziennie rano było mi niedobrze miałam wzmocniony apetyt byłam strasznie wyczulona na zapachy. W związku z tym moje pytanie, czy ostatnie zajście mogło być poronieniem ??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Pytanie czy ciąża została potwierdzona? Jeżeli tak, to krwawienie mogło być spowodowane poronieniem. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam