Obfite krwawienie międzymiesiączkowe. Czym jest spowodowane?

Witam, mam mały problem. Otóż dostałam okres 6 października, a skończył mi się 11 października, natomiast wczoraj zaczęłam ponownie krwawic i to dość obficie. Dziś zauważyłam, że razem z krwią jest dość dożo śluzu. Wcześniej też miałam takie problemy, ale byłam u lekarza i miałam kuracje antybiotykowa i po późniejszym zrobieniu testów wszystko wyszło ok. Natomiast teraz to już sama nie wiem. Boję się iść znowu do ginekologa, bo po ostatnich przejściach nie chce znowu usłyszeć, że coś jest nie tak. Dodam jeszcze, że na początku września skończyłam brać tabletki antykoncepcyjne, po odstawieniu tabletek we wrześniu miałam normalne krwawienie. Brałam je przez 3 miesiące. Nigdy wcześniej nie brałam tabletek, ale lekarz przepisał mi je twierdząc, że mogą pomóc mi zajść w ciąże. Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!
A czy miała Pani wykonane USG narządu rodnego? Być może są to jakieś nieprawidłowości w macicy lub zaburzenia hormonalne. Czy przed stosowaniem antykoncepcji miała Pani oznaczane hormony?