Obfite krwawienie po wypadku samochodowym i 4 miesiące po cesarskim cięciu

Witam mam 28 lat i 4 miesiace temu urodzilam dziecko przez cesarskie ciecie. Trzy tygodnie temu zaczelam brac tabletki naty i wszystko bylo dobrze do czasu gdy skonczyl mi sie okres i dwa dni pozniej mialam wypadek samochodowy i dachowalam ale u lekarza wtedy nie bylam a nastepnego dnia zaczelam krwawic i jest dosc obfite a ja dzisiaj wzielam ostatnia tabletke. Nie wiem co myslec

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest pilna wizyta u specjalisty ginekologa lub w najbliższej izbie przyjęć.