Obfite krwawienie po zajściu w ciążę

Witam. Moja dziewczyna zaszla w ciaze. Nie mamy pieniedzy na utrzymanie dziecka wiec postanowilismy, ze moja dziewczyna skoczy ze stolu na proste nogi. Po tej sytuacji ma obfite krwawienie z miejsc intymnych. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie zgłosić się do szpitala ginekologiczne go.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest niezwłoczna wizyta w ginekologicznej izbie przyjęć.