Obfite krwawienie podczas stosowania wkładki Mirena

Witam końcem września miałam założoną mirenę po raz trzeci mimo że mam mięśniaka krwawienie i plamienie było kilka tygodni nie wyczuwałam nitek byłam u lekarza wkładka się przesuneła lekarz powiedział ze tak może byc ale ja mam krwawienia i to dość obfite w terminach miesiączek jest 5 miesiąc.czy usunąć wkładkę??? Lekarz mówi ze wszystko w porządku. Ale ja się bardzo niepokoje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.