Obfite krwawienie pomimo stosowanie leków przy torbieli jajnika

Witam , ostatnio wykryto u mnie torbiel jajnika prawego ok 5 cm, ginekolog przypisala mi exacyl na zatrzymanie krwawienia , pomimo brania tabletek przez 5 dni nadal mam dosc mocne krwawienie i straszne skrzepy(czasami az takie przesuszone i dziwne) czy to oznacza ze bede musiala poddac sie operacji usunieciu torbieli? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
na podstawie załączonych informacji nie można określić konieczności wykonania zabiegu. Jeśli krwawienie nie ustępuje to konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego.