Obfite krwawienie w okolicach spodziewanej miesiączki a plamienie implantacyjne

Witam, w okolicach spodziewanej miesiączki (cykle nie są regularne, często bywa kilka dni różnicy) dostałam obfitego, mocno czerwonego krwawienia bez żadnych dodatkowych objawów. Kolejnego dnia ustało a następnego zaczął mnie boleć brzuch i znów pojawiło się krwawienie takie jak zwykle przy miesiączce. Chciałabym zapytać czy jest możliwość by było to plamienie implantacyjne?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Raczej nie. Opis wskazuje, że jest to krwawienie miesiączkowe. Jeżeli jednak ma Pani wątpliwości to można wykonać test ciążowy, którego wynik będzie już wiarygodny.