Obfite krwawienie z odbytu podczas wypróżnienia

od 9 lat cierpię na hemoroidy po ciężkim porodzie dziś przy wypróżnieniu z kałem poleciało dużo krwi a cały odbyt bardzo boli i mam problemy z chodzeniem staniem siadaniem nie mogę znaleźć sobie miejsca czuję jakby od środka ktoś ciął mnie żyletkami bardzo proszę o poradę

Milena Lubowicz

Zalecam wizytę u lekarza, gdyż z opisu widać, że stan jest poważny. Konieczne jest zbadanie Pani oraz leki dostępne na receptę. Polecam też rozważyć konsultację chirurgiczną i ewentualne usunięcie żylaków, jeżeli chirurg uzna, że się do tego kwalifikują.
Pozdrawiam