Kobieta , 35 lat Witam,mam 35 lat od kilku miesięcy przyjmuję Luteinę od lekarza ginekologa w celu zmniejszenia obfitych miesiączek,bardzo bolą mnie piersi po tym leku i są opuchnięte,zauważyłam że po naciśnięciu brodawki wydobywa się bezbarwny płyn.Czy ten lek może powodować takie objawy?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.
  • Zmniejszenie piersi – Zbyt duże piersi mogą powodować bóle kręgosłupa, utrudniać uprawianie sportu i stanowić problem estetyczny. Kobiety z dużym biustem mają też trudności z doborem garderoby. Operacyjne zmniejszenie piersi może poprawić jakość życia, wyeliminować dolegliwości zdrowotne i przywrócić komfort psychiczny.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Zaburzenia miesiączkowania

Skąpe miesiączki

Skąpe miesiączki

Skąpe miesiączki powinny zaniepokoić kobietę, tak samo jak zbyt częste czy zbyt obfite miesiączki. Fizjologicznie kobieta powinna utracić pewną ilość krwi podczas krwawienia miesiączkowego. Zbyt skąpe krwawienia mogą wynikać z takich schorzeń, jak niedomoga...