Obfite miesiączki i ból jajnika u 35-latki

Witam mam 35 lat i od zawsze ,mam problemy z tak zwanymi sprawami kobiecymi,zawsze mialam bardzo obfite miesiaczki niestety w tym roku 2014 niedos ze sa obfite do dolaczyl do tego okropny bol jajnika ktory od rozpoczecia miesiaczki trwa okolo 14 dni mimo ze miesiaczka zakonczyla sie po czterech dniach,tak naprawde w ciogu jednego miesiaca to okolo 10 dni kiedy bol jajnika po lewej stronie mi nie dokucz ,na poczatku stycznia 2014 wykinalam badanie usg oraz bylam u ginekologa badanie nic nie wykza

Witam. Takie krwawienie mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Sugeruję oznaczenie poziomu FSH, LH, TSH oraz prolaktyny w surowicy.