Obfite miesiączki i guz na wardze sromowej

Witam jestem kinga mam 24lata urodziłam 4dzieci sami chłopcy miedzy porodami jest rok roznicy mam problem z bolesnym i dosyc obfitym miesiaczkowaniem przy czym mam duze skrzepy krwi czesto boli mnie głowa i towarzysza mi zawrpty głowy na wargach sromowych mam wyczuwalny guz nie jest on duzy ale tez nie jest mały i nie wiem co mam robic

Lek. Tomasz Budlewski

Stwierdzenie prawdopodobnych przyczyn można ocenić tylko i wyłącznie podczas badania lekarskiego. Przyczyn Pani dolegliwości może być bardzo dużo. Proponuję wizytę u lekarza ginekologa.