Obfite miesiączki u 14-latki

Witam. Mam 14 lat martwią mnie moje miesiączki. A problemem jest to że sa bardzo obfite i trwają 5 dni. 2 podpaski nie wystarczaja mi na dzień. W październiku jedziemy z klasą na zielona szkołe i w tym czasie wypada mi okres. A jak będziemy chodzić cały dzień to co zrobię. Proszę o poradę. Czy mogę juz używać tamponów?
14 LAT ponad rok temu

2 podpaski na dzień to nie są obfite miesiączki nie używaj tamponów Spróbuj porozmawiać z mamą nie wiem jakie masz kontakty, ale czasami mamy naprawdę jest pomocna pozdrawiam