Obfite miesiączki ze skrzepami i silny ból głowy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam 26 lat, od kilku miesięcy (a dokładniej od odstawienia tabletek antykoncepcyjnych) mam bardzo obfite miesiączki ze skrzepami, którym towarzyszy silny ból głowy. Dodam, że odstawiłam hormony, ponieważ podczas ich stosowania męczyły mnie migreny i głowa bolała mnie średnio 3 dni w tygodniu. Co mam zrobić, aby pozbyć się tych dolegliwości?

Piotr Pilarski

Po 3 miesiącach takie objawy powinny ustąpić. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Może także Pani najpierw udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu lekarz zdecyduje o konieczności udania się do lekarza neurologa.