Obfite okresy ze skrzepami krwi po zabiegu łyżeczkowania

Witam, 8 miesiecy temu stracilam 8 tygodniowa ciaze i mialam zabieg łyżeczkowania. Od tamtej pory mam bardzo obfite okresy ze skrzepami. Zazwyczaj pierwsze 4 dni okresu mocno krwawie a pozniej raptownie sie konczy. Okresy sa regularne, ale zdarza sie, że na tydzien przed okresem zaczynam delikatnie plamic przez okolo 2 dni, pozniej kilka dni nic i w terminie okres. Chcialabym znow zajsc w ciaze ale nie wiem czy moge.

Witam! Minimalny okres potrzebny do regeneracji endometrium po poronieniu i ponownego starania się o dziecko to około 3 miesiące. Wcześniej jednak warto udać się do ginekologa, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania stwierdzi czy nie istnieją przeciwwskazania do zajścia w ciążę.