Obfite poty, ból karku, barku, szyi i głowy oraz krwotoki z nosa

Dzień dobry OD 8 miesięcy coś dziwnego się ze mną dzieje: najpierw były bardzo obwite poty nocne, zaczął boleć mnie kark i bark z prawej strony - ból był odczuwalny nawet przy głębszym wdechu. W chwili obecnej boli mnie szyja i tylna część głowy, słyszę czasami jakby trzeszczenie na połączeniu kręgosłupa z czaszką. Rano budzę się z bólem szyi, głowy i pleców. Ostatnio zaczął pobolewać mnie brzuch i mam krwotoki z nosa. dodatkowo na ustach pojawiła się drobna biała kaszka zlewająca się w plamki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Podaje Pani wiele niespecyficznych objawów. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.