Obfite upławy o nieprzyjemnym zapachu a leki

Witam. Od jakiegoś czasu mam obfite upławy i nieprzyjemny zapach z okolic intymnych. pomimo tego, że bardzo dbam o higienę. Mało prawdopodobne też jest zarażenie się bakterią od partnera, ponieważ od 9 miesięcy z nikim nie spałam, a moim dotychczasowym , długoletnim partnerem był mąż, który nie żyje. Czy jest możliwe pozbycie się problemu przy pomocy leków bez recepty?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do ginekologa, który oceni wydzielinę ewentualnie wykona posiew. Do infekcji mogło dojść np. na skutek obniżenia odporności.
Pozdrawiam