Obfite upławy o nieprzyjemnym zapachu i swędzenie okolic intymnych

Witam od jakiegoś czasu mam bardzo duże upławy i wydaje to nie miły zapach . Najpierw zaczęło się od zaczerwienienia swędzenia i bólu , używałam maści i tabletki przeszło potem zaczęły się duże upławy i nie miły zapach , proszę o pomoc

Marta Mielniczuk

Witam, konieczna jest wizyta u ginekologa i przepisanie odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam