Obfite upławy od zakończenia okresu

Witam, miesiac temu prawdopodobnie mialam infekcje intyma, czulam swedzenie. w aptece kupilam masc i przestalo. nastepnie dostalam okres i myslalam ze juz wszystko ok, ale od zakonczenia okresu czyli 12 dni mam uplawy. Wydaja sie normalne poniewaz jest to sluz bezbarwny a zapach przyjemny, moge stwierdzic ze normalny. problem w tym ze jest go duzo. nie mam innych objawow ale rowniez nigdy nie mialam tak obfitych uplawow. poszlabym do lekarza ale przez najblizszy miesiac jestem poza miastem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do ginekologa.