Obfite upławy w 6. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 6 tyg ciazy. Mam dosc obfite uplawy ale dzis rano, hdy wstalam z lozka wtecz wylalo sie ze mnie jak z wiadra! Towarzyszyl temu okropny zapach, wczesniej tego nie. wyczuwalam ale dzis poczulam juz z daleka. Prosze o odpowiedzo vzym to swiadczy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy najpewniej są wynikiem infekcji. Koniecznie proszę zatem nie zwlekać, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.