Obfite, wodniste, trochę cuchnące upławy

Witam. Mam 14 lat i przechodzę teraz okres dojrzewania. Nie miałam jeszcze miesiączki. Od pewnego czasu zauważyłam u siebie obfite, wodniste, przezroczyste, trochę cuchnące upławy. Proszę o radę i odpowiedź, czy może mieć to związek z jakąś chorobą czy zakażeniem? Z góry dziękuję.;)

Witam serdecznie.

Niestety nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie bez badania lekarskiego. Opisywane zmiany mogą mieć podłoże infekcyjne.

Proszę jeżeli tylko to możliwe porozmawiać na ten temat z mamą. Jeżeli zmiany nie ustąpią konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.