Obfity i bolesny okres ze skrzepami oraz rozwarta szyjki macicy po porodzie

witam i proszę o pomoc, 2 lata temu urodziłam dziecko a teraz po raz 2-gi ( po porodzie ) mam bardzo obfity i bolesny okres ze skrzepami { +- 9 cm } tampon + podpaska o najwiekszej chłonności niewystarcza nawet na 1 godzinę bo krew szybko przesiąka. szyjka macicy jest rozwarta prawie na 2 palce , czego prędzej nie było.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji nie warto zwlekać i należy udać się do ginekologa.