Obfity okres - co on może oznaczać?

Witam!
Od jakiegoś czasu staramy się z mężem o drugie dziecko, lecz na razie nic nam nie wychodzi. Ostatnią miesiączkę miałam 30.11.2010 i trwała 6 dni, tak normalnie - okres mam regularny, co 34 dni. Ostatnio w Sylwestra dostałam okres, lecz trał on dosłownie dwa dni i był dość obfity. Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Co to może znaczyć?
Dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie,
nie wszystkie miesiączki są do siebie podobne. Jeżeli raz na jakiś czas miesiączka ma odmienny charakter nie jest to powód do niepokoju.
Ale zdarza się, że kobiety będące w ciąży, mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Zatem krwawienie nie wyklucza ciąży. Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam