Obfity okres i nadmierne owłosienie

Witam, mam 23 lata i nieregularne miesiączki, wahania są od 1 do 2 tygodni. Przed miesiaczka mam humory, bolą mnie piersi i plecy. Ostatni okres był bardzo obfity, obudziłam sie z bólu i w całej poplamionej pidżamie. W krwi pojawiły sie skrzepy, ciągle musiałam zmieniac podpaski, a wydzielina miała gestą, jakby kisielowatą konsystencje. Okres trwał 2 dni. Dodatkowo mam nadmierne, szybko rosnace owłosienie (widoczny wasik, linia do pepka i na wew. udach). O czym to może świadczyc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe objawy mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.