Obfity okres i skrzepy u córki

witam moja córka ma obfity okres i skrzepy jest to jej 3 okres. Na noc nie starczy jej 1 podpaska. Jakie moga byc przyczyny.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, tego typu okresy mogą występować u dziewczyn rozpoczynających miesiączkowanie. Proszę obserwować rozwój i cykle miesiączkowe córki, a jeśli pojawiają się niepokojące objawy zgłosić się z córką do ginekologa dziecięcego. Pozdrawiam.