Obfity okres od trzech tygodni a menopauza

mam bardzo obwity itrwajacy juz 3 tygodnie okres.mam48 lat,pol roku temu mialam podobna sytuacje dostalam leki na zatrzymanie,bylam bardzo dokladnie przebadana ,nawet jakas kamerke mi wkladali powiedziano mi ze to menopauza i moze sie powtorzyc,ale obecnie zaczynam sie martwic ze sie wykrwawie w koncu.mieszkam w londynie i nie mam zaufania do tytejszych lekarzy,jaki lek moglabym wziac .pozdrawiam jola

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bezwzględnie nie powinna Pani stosować samodzielnie żadnych leków mających na celu osłabienie krwawienia. Ze względu na fakt, iż problem występuje od kilku tygodni, proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.