Obfity okres ze skrzepami a wykluczenie ciąży

Miałam bardzo obfitą miesiączkę, która trwała okolo tydzien, zawierala tez czasem skrzepy, a podpadkę musialam zmieniac wiele razy w ciagu dnia żeby się nie ,zalać,. Mialam tez bole brzucha. Pierwsze dni krwi bylo bardzo duzo a potem stopniowo obfitosc malala. Wygladala jak normalna miesiaczka, ktora mam zazwyczaj gdy jest obfita. Czy taki okres wyklucza ciążę?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prawdopodobnie tak ale może Pani wykonać test ciążowy 1-2 tygodnia po stosunku. Pozdrawiam