Obfity okres ze skrzepami i krwawienie po porodzie przez 3 tygodnie

witam 29 września urodziłam przez 3cc dostałam 2 dni temu okres ktory jest bardzo bardzo obfity i cały czas występuja skkrzepy wielkosci pestki brzoskwini. krwawienie po porodzie trwało tylko 3 tyg. czy powinnam sie martwic?

Witam,
powinna Pani skonsultować się ze swoim ginekologiem.
Bezpośrednio po CC nie powinno mieć miejsca obfite krwawienie - powinny pojawić się odchody połogowe.
Obecne krwawienie może być po prostu krwawieniem miesiączkowym, ale tez nie powinno być tak obfite.

pozdrawiam!