Obfity okres ze skrzepami po pozytywnym teście ciążowym

Mam pytanie.. 1 grudnia mialam dostac miesaczke wykonalam 2 testy ciazowe ktore wyszly na tak na drugi dzien udalam sie do ginekologa ktory ciązy nie potwierdzil. 8 grudnia dostalam okres bardzo obfity z wieloma skrzepami ktory trwal kolo 8 dni. I do tej pory nie dostalam drgiego okrsu.. Czy w takim razie moge byc w ciazy??? Dodam ze nie mam zadnych objawow sugerujacych ciąże.

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać badanie poziomu beta hCG we krwi. Wynik ujemny wyklucza możliwość ciąży.