Obfity śluz a negatywny wynik testu ciążowego u 48-latki

Mam 48 lat, od początku maja nie mam okresu.Czy to normalne, że od miesiąca występuje u mnie bardzo obfity śluz(wygląda jak płodny)? Robiłam test ciążowy-negatywny. Co to może oznaczać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie nadmiernej ilości śluzu może być spowodowane infekcją dróg rodnych. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny występujących objawów wdroży odpowiednie leczenie.