Obfity śluz, skupienia nabłonka powierzchniowego endocervix

Mam 26 lat. Proszę o przetłumaczenie mi wyniku histopatologicznego 1. Obfity śluz, skupienia nabłonka powierzchniowego endocervix. 2.Drobne strzępki endocervix oraz drobne fragmenty endometrium proliferacyjnego i czesciowo o zaburzonej, przedłuzonej proliferacji. 3. Wycinki z tarczy pokryte nabłonkiem paraepidermalnym w 2 wycinkach o cechach dysplazji małego i ogniskowo średniego stopnia (ogn. CIN I/CIN II). Bardzo się boję że mogę mieć poważne problemy ze zdrowiem.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna odpowiednia kontrola. proszę udać się do lekarza ginekologa.