Objadanie się po anoreksji i bulimii

pare lat temu postanowio mi diagnoze anoreksi i bulimi...tylko jednego nie rozumię dlaczego skoro nigdy sie nie odchudzałam ale lubiałam sobie prowokować wymioty nie tylko po jedzeniu zawsze to była jakaś ulga gdy był jakiś dół albo problem...teraz jem byle co obzreram się nie wymiotuje ale czuje że to wraca...depresja chyba mnie już dopadła...

Witam serdecznie, zachęcam do skorzystania z pomocy specjalisty psychologa, psychodietetyka. Bezpośrednia konsultacja pomoże w ułożeniu indywidualnych wskazówek.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam,
Wygląda na to,że cała Pani aktywnośc życiowa koncentruje się nadal wokół jedzenia/niejedzenia/.Niewatpliwie więc jest to jakaś fiksacja,której powody warto zdiagnozować i leczyć,żeby móc funkcjonować w innych obszarach życia.Zachęcam do poddania się opiece terapeuty i szukać wspólnie innych sposobów wyjścia z izolacji.

Dzień dobry,

Czy poza diagnozą, podjęła Pani kiedykolwiek leczenie ?
Jeżeli chce Pani wyzdrowieć, to jak najbardziej namawiam na psychoterapię - może być w formie ambulatoryjnej lub na oddziale (np.: w Klinice CMUJ, w Krakowie).