Objawy ADHD u 8-letniego dziecka

witam.mój syn 8 lat ma objawy adhd jednak narazie wykluczamy wszystkie inne możliwości.podczas badan wyszedł niedobór d3 ,monocyty % 11(norma 0-8) i płytki krwi 7,9(norma 9-13) z morfologi tyle tylko poza norma ale martwi mnie mocz ponieważ bilirubina jest 1 urobilinogen 0,2 ,leukocyty neg nitraty neg erytrocyty neg białko 30(norma 0-30 glukoza neg ketonowe neg ph6,5 . najbardziej marwi mnie ta bilirubina prosze o pomoc bo lekarz powiedziała zdrowy chłopak jak badania zobaczyła a ja sie martwie

Jeśli lekarka wykluczyła somatyczne schorzenia, warto skorzystać z pomocy psychologa dziecięcego, który pomoże zrozumieć zaburzenia synka, a także wesprze w roli rodzica i pomoże poradzić sobie z nadaktywnymi zachowaniami Malucha.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza