Objawy alergii u niemowlaka

Witam. Po jakim czasie moga wystąpić objawy alergii. Nie mam zatwierdzonego u dziecka konkretnie że jest alergikiem ale gdy się urodził i był na zwykłym mleku strasznie płakał gdy Przeszliśmy na bebiko pepti minęło wszystko teraz po 3 miesiącu lekarz sugeruje wprowadzenie znów bialka

Lek. Tomasz Budlewski

postepowanie lekarza jest prawidłowe, chodzi o próbę prowokacji - jesli po odstawieniu objawy mijają a po ponownym podaniu alergenu wystepuja znowu to z duzym prawdopodobieństwem mozemy mówic o alergii.