Objawy bezpłodności u 19-latki

mam 19 lat. pierwsza miesiaczke dostałam majac lat 14. moje miesiaczki wygladaja tak ze krwawienie trwa ok 6-7 dni. na poczatku tego roku moje miesiaczki ponownie sie ustatkowaly(wczesniej byly regularne ale czesto sie to zmienialo), we wrzesniu w ogole miesiaczki nie bylo pojawila sie ona pare dni przed ogolnie przyjetym terminem. czy to moze oznaczac ze jestem bezplodna? z partnerem bezskutecznie jak dotad staramy sie o dziecko.

Milena Lubowicz

O bezpłodności mówimy po roku bezskutecznego starania się o dziecko. Proponuję Pani wizytę u lekarza ginekologa, który Panią zbada, zrobi usg i oceni czy wszystko jest w porządku.
Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie można stwierdzić niepłodności. W przypadku bezskutecznych starań o dziecko trwających przez rok konieczna będzie wizyta w poradni leczenia niepłodności.