Objawy braku owulacji

Czy przy braku owulacji są jakieś Objawy. ? Jak tak,to jakie. ? Jak to jest możliwe,że nie dochodzi do owulacji. ?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Objawy owulacji - ból w okolicy podbrzusza, zmiana charakteru wydzieliny szyjki macicy, zmiana temperatury ciała - mogą mieć różne nasilenie u każdej kobiety - niektórym kobietom może być nawet trudno ustalić, czy wystąpiła owulacja - jest to kwestia indywidualna. Zachęcam do zapoznania się z treścią artykułu: http://portal.abczdrowie.pl/co-to-jest-owulacja#objawy-owulacji Brak owulacji w okresie rozrodczym kobiety, poza okresem ciąży i laktacji, jest stanem nieprawidłowym i wymaga diagnostyki. Brak owulacji może wynikać m.in. z zaburzeń hormonalnych. Objawem braku owulacji są zaburzenia miesiączkowania. Zalecam konsultację u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.