Objawy ciążowe kilka dni po zapłodnieniu

witam! chciałabym się dowiedzieć od specjalisty,nie ludzi na forum czy kilka dni po zapłodnieniu sa możliwe obiawy ciążowe? gdy przychodzi popołudnie staje się strasznie senna,bolą nie piersi i podniosla i się temperatura powyżej 37.prosze o odpowiedz

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie u wszystkich kobiet we wczesnym okresie ciąży (tzn. w pierwszym trymestrze) występują jakiekolwiek objawy ciąży. Aby upewnić się czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy minimum 14 dni od stosunku lub po terminie spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.