Objawy ciążowe po wyczyszczeniu macicy

witam, jestem w 8tc, na usg dopochwowym nie ma pęcherzyka ciążowego w macicy ani nie widać pozamacicznej, usg wykonane w 7tyg i 4dniu od ostatniej miesiączki. cykle regularne. pozytywny test w dniu spodziewanej miesiączki. Beta hcg w ciągu 48h urosła o 100% przedwczoraj miałam wykonane czyszczenie macicy, wyssanie, ale dalej mam objawy ciąży i żadnego krwawienia, mieszkam w UK i strasznie boję się o moje życie bo nie wiem co mi jest, proszę o pomoc co to może oznaczać.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Powinna Pani znaleźć się pod opieką ginekologa. Wzrost poziomu beta-hCG pomimo wyłyżeczkowania jamy macicy skłania ku dalszemu poszukiwaniu ciąży pozamacicznej.