Objawy ciążowe u dziewicy

Witam, w tym roku kończę 20 lat. Jestem dziewicą, gdyż psychicznie nie jestem gotowa na liczenie się z taką konsekwencją jaką jest ciąża. Mam chłopaka i dochodzi do pieszczot, często oralnych, jednak jesteśmy w tym przypadku bardzo ostrożni. Prawie przezorni. I mam w sumie 2 problemy: Pierwszym jest to, że nieważne ile miałabym racjonalnych potwierdzeń, że do CIĄŻY NIE DOSZŁO - mój umysł płata mi figle i często wywołuje objawy typowo ciążowe. Miałam już chyba prawie wszystkie. I mimo uspokajania

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza