Objawy ciąży

Witam mam pytanie mianowicie ostatnia miesiączka zaczęła się 28.12.13 roku a skończyła2/3.01.2014. Kochałam się z moim chłopakiem ostatniego dnia miesiączki oraz 5.01 , 22.01. Przewidywana miesiączka powinna mi się zacząć 25.01. Czy to może oznaczać ciążę ?? proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję :)

Witam serdecznie. Pani cykl trwa 28dni. Tak więc dni płodne przypadały w styczniu na okres od 7 do 15. 01.2014. Ciąża w opisywanej sytuacji jest mało prawdopodobna.