Objawy ciąży a negatywny wynik testu ciążowego

witam ostatnia miesiączke miałam w pazdzierniku, 7 grudnia robiłam 2 testy wyszło pozytywnie , piersi mnie bardzo bolały zrobiły się duże i niebieski żyłki i sutki mnie bola , czuje się bardzo dobrze a dziś zrobiłam test i jest negatywny co jest.... a do lekarza mam na 30 stycznia , martwie się bo się bardzo cieszyłam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik prawidłowo wykonanego testu ciążowego należy uznać za wiarygodny. Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczne będzie przyspieszenie wizyty u specjalisty ginekologa.