Objawy ciąży odczuwane kilka dni po stosunku

jestem 4 dni po okresie, w ostatnim dniu okresu maz skonczyl we mnie, w nastepny dzien potworzyl, czy moga odzcuwac tak szybko objawy ciazy? moj cykl jest nieregularny, trwa zazwyczaj co 31,odczuwam dziwne bole w podbrzuszu, zwlaszcza w prawej czesci, czasem nawet mnie kluje w pachwinie, czesto oddaje mocz, raz mam napady jedzenia, piersi takie jakby przed okresem, a dopiero jestem 4 dni po, spodziewam sie okresu tak kolo 21 gru, co robic, zrobila bym test ale nie wiem czy nie za wczesnie???

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, obecnie jest za wcześnie na stwierdzenie ciąży, opisywane objawy są również bardzo niespecyficzne. Rzeczywiście, test ciążowy z moczu będzie wiarygodny dopiero w okolicy spodziewanej miesiączki. Ok 14. grudnia może Pani jeszcze spróbować oznaczyć poziom hormonu beta-hCG we krwi, jest to badanie bardziej czułe, ale droższe.