Objawy ciąży po dwóch poronieniach

Mianowicie....ponad rok temu poroniłam dwie ciąże. Od czerwca biorę L-Thyrox,wynik tsh za wysoki...ponoć od tego poroniłam!!! Od lipca zeszłego roku staramy się o Dzidzie....i nic. W Październiku zaczęły się dziwne objawy. Poty...nie regularne miesiączki i praktycznie do tego momentu mam co miesiąc objawy ciąży. ( nie nie jest to na tle psychicznym) a od trzech miesięcy zaraz po spóźniony miesiączkach mam straszny ból piersi. Jak by woda tam była. Jestem często pod kontrolą ginekologa tsh jest

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki hormonalnej. proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa.